Jaroslav Klápště - Žena voliéra

Suchá jehla, 46x32 cm. Signováno vpravo dole Klápště 97. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Studoval VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Hojně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

19346. Žena voliéra
Dražba ukončena:17.05.2018 21:18:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč