Jaroslav Klápště - Sedící akt

Suchá jehla, 19x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Klápště 82. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Student VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Vystavoval především na našem území.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

doporučujeme
84199. Sedící akt
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč