Jaroslav Klápště - In memoriam E. F.

Lept, 29x20 cm. Signováno vpravo dole Klápště 82. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Studoval VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Hojně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

19015. In memoriam E. F.
Dražba ukončena:16.05.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč