Jaroslav Klápště - Dívka

Kvaš, 16x15 cm. Signováno vlevo dole Klápště. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Studoval VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Hojně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo top
92159. Dívka
Dražba ukončena:19.03.2023 21:09:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč