Kombinovaná technika, 15x20 cm. Signováno dole uprostřed J. Kapec 86. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.