Jaroslav Kafka - Ženský portrét

Olej na kartonu, 44x30 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

82394. Ženský portrét
Dražba ukončena:31.08.2022 20:59:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč