Jaroslav Kafka - Žena za oknem

Olej na kartonu, 48x41 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

88010. Žena za oknem
Dražba ukončena:18.12.2022 20:19:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč