Jaroslav Kafka - Zátiší s rumem

Olej na kartonu, 44x56 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
77372. Zátiší s rumem
Dražba ukončena:26.05.2022 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč