Jaroslav Kafka - Zátiší s kytarou

Olej na sololitu, 34x51 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

85888. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:30.10.2022 20:03:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč