Jaroslav Kafka - Zátiší

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně zvlněn.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

82573. Zátiší
Dražba ukončena:01.09.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč