Jaroslav Kafka - V klobouku

Olej na kartonu, 34x25 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

111885. V klobouku
Dražba ukončena:11.02.2024 21:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč