Jaroslav Kafka - Usměvavá dívka

Olej na kartonu, 55x43 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

123138. Usměvavá dívka
Dražba ukončena:08.09.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč