Jaroslav Kafka - Tváří v tvář

Olej na kartonu, 59x47 cm. Signováno vlevo dole Kafka 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

108523. Tváří v tvář
Dražba ukončena:01.02.2024 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč