Jaroslav Kafka - Portrét muže s dýmkou

Kombinovaná technika - kresba, 28x21 cm. Signováno vpravo nahoře Kafka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

61368. Portrét muže s dýmkou
Dražba ukončena:15.07.2021 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč