Jaroslav Kafka - Portrét muže

Olej na sololitu, 68x58 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

83851. Portrét muže
Dražba ukončena:28.09.2022 22:36:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč