Jaroslav Kafka - Portrét dívky

Olej na kartonu, 62x45 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

107372. Portrét dívky
Dražba ukončena:14.12.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč