Jaroslav Kafka - Mladá dívka

Olej na kartonu, 34x25 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

111730. Mladá dívka
Dražba ukončena:11.02.2024 20:14:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč