Jaroslav Kafka - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 41x33 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

vydraženo top
88209. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.01.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč