Jaroslav Kafka - Květiny ve váze

Olej na plátně, 45x38 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

152124. Květiny ve váze
Dražba ukončena:04.01.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč