Jaroslav Kafka - Kubistické zátiší s kytarou a notami

Olej na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole Kafka 59. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

47513. Kubistické zátiší s kytarou a notami
Dražba ukončena:30.07.2020 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč