Jaroslav Kafka - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 33x59 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

87486. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:04.12.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč