Jaroslav Kafka - Hudební zátiší

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

116766. Hudební zátiší
Dražba ukončena:02.06.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč