Jaroslav Kafka - Figurální motiv

Olej na kartonu, 50x45 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

87519. Figurální motiv
Dražba ukončena:11.12.2022 20:26:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč