Jaroslav Kafka - Domy

Olej na sololitu, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

93450. Domy
Dražba ukončena:09.04.2023 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč