Jaroslav Kafka - Dívčí portrét

Olej na kartonu, 42x29 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

121625. Dívčí portrét
Dražba ukončena:18.08.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč