Jaroslav Jareš - Mračna nad Orlickými horami

Olej na plátně, 106 x 180 cm, rámováno, signováno vlevo dole. Na zadní straně autorský štítek. Působivě pojednané plátno gigantických rozměrů.

1403. Mračna nad Orlickými horami
Dražba ukončena:24.09.2014 21:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč