Jaroslav Jakubec - Naprostý úžas

Skulptura, kov. 34 cm. Signováno Jakubec.

o autorovi: Narozen 1996, Praha.
Malíř, sochař a šperkař. Studoval na Art and Design Institut v ateliéru Romana Franty.
Jaroslav Jakubec je umělec nové generace. Ve své tvorbě se zabývá existencionálními dilematy, které nás v současné době přivádějí k řešení niterné otázky našeho bytí v této globalizované a přesto rozdrobené společnosti. Jeho díla hovoří o jedinečnosti duše a její izolovanosti na začátku dvacátých let jednadvacátého století.

vydraženo top doporučujeme
78857. Naprostý úžas
Dražba ukončena:29.06.2022 20:42:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč