Jaroslav Horejc - Torzo ženy

Patinovaná sádra, výška 19cm. Signováno Horejc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

304775. Torzo ženy
Dražba ukončena:11.05.2020 20:05:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč