Jaroslav Horejc - Sklizeň

Kresba, 61x46 cm. Signováno vpravo dole Horejc. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

83187. Sklizeň
Dražba ukončena:14.09.2022 22:19:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč