Jaroslav Horejc - Pomáháme, zachraňujeme, bojujeme

Keramika, výška 37 cm. Signováno Horejc.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

38171. Pomáháme, zachraňujeme, bojujeme
Dražba ukončena:28.11.2019 20:28:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč