Jaroslav Horejc - Judita s hlavou Holofernovou

Keramika, výška 26 cm. Signováo Horejc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo top
100070. Judita s hlavou Holofernovou
Dražba ukončena:06.08.2023 20:17:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč