Jaroslav Horejc - Hlava dívky

Patinovaná sádra, celková výška 27 cm, výška sochy cca 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo top
81796. Hlava dívky
Dražba ukončena:17.08.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč