Jaroslav Hořánek - Učenec

Litografie, 13/35, 33x48 cm. Signováno dole uprostřed Hořánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1925 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

308498. Učenec
Dražba ukončena:30.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč