Jaroslav Hořánek - Na stavbě nových Lidic

Olej na plátně, 38x52 cm. Signováno vlevo dole Hořánek 1949. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1925 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

31187. Na stavbě nových Lidic
Dražba ukončena:25.04.2019 19:48:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč