Kombinovaná technika, 55x12š cm. Signováno dole uprostřed Hořánek 72. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 126 cm
o autorovi: 1925 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč