Jaroslav Hořánek - Božská komedie

Olej na kartonu, 31x44 cm, signováno vpravo dole J. Hořánek 48, rám, zaskleno.

1925, Praha - 1995, Praha
Student AVU (1953; prof. J. Obrovský a V. Nechleba). Zabýval se grafikou, malbou i ilustrací. Využíval techniky linorytu, serigrafie a barevné rytiny. Ve svých serigrafických dílech vyjadřoval obdiv k vegetativním silám přírody.

3676. Božská komedie
Dražba ukončena:27.01.2016 21:53:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč