Jaroslav Hořánek a další... - Konvolut 3 grafik-Hořánek a další

Různé grafické techniky, od 25x9 cm do 33x50 cm. Všechny signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jaroslav Hořánek a další...
92301. Konvolut 3 grafik-Hořánek a další
Dražba ukončena:19.03.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.03.2023 13:53:20 12169
500 Kč 17.03.2023 19:06:32 12315