Jaroslav Holeček - Tři břízky

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

63370. Tři břízky
Dražba ukončena:08.08.2021 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč