Jaroslav Holeček - Potůček za chalupami

Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

21363. Potůček za chalupami
Dražba ukončena:27.06.2018 22:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč