Jaroslav Holeček - Břízy nad řekou

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

71409. Břízy nad řekou
Dražba ukončena:26.12.2021 20:12:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (26.12.2021 20:07:41) 468
500 Kč 14.12.2021 20:18:12 1526