Olej na plátně, 66x96 cm, rám, signováno vpravo dole. Pozn.: Rám na více místech poškozen. 1907 Čistá Žák prof. Kysely na Umprum v Praze (1927-1931), studijní cesty do Paříže a Švédska. Malíř a sklářský výtvarník.