Jaroslav Holeček - Na Karlově mostě

Olej na plátně, 66x96 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám na více místech poškozen.

1907 Čistá
Žák prof. Kysely na Umprum v Praze (1927-1931), studijní cesty do Paříže a Švédska. Malíř a sklářský výtvarník.

870. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:29.01.2014 20:04:03
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč