Jaroslav Holeček - Cesta v lese

Olej na kartonu, 50x60 cm, rám, signováno vpravo dole.

1907 Čistá
Žák prof. Kysely na Umprum v Praze (1927-1931), studijní cesty do Paříže a Švédska. Malíř a sklářský výtvarník.

869. Cesta v lese
Dražba ukončena:29.01.2014 20:02:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.01.2014 20:02:32 292
700 Kč 29.01.2014 19:55:19 74