Olej na kartonu, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Jar. Hněvkovský. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1886 - 1956
Narodil se v Žebráku. Studoval na ČVUT, poté na AVU v Římě. V jeho životě se prolínalo malířství s cestováním. Byl nazýván malířem Indie.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.