Jaroslav Hejný

303824. Cesta vesnicí

popis: Akvarel, 28x41 cm. Signováno vpravo dole Hejný. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.03.2020 20:03:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (01.03.2020 19:58:35) 4285