Jaroslav Háša - Povltaví u Zrůbku

Olej na překližce, 6x5 cm. Signováno vlevo dole Háša Jaroslav. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.

29481. Povltaví u Zrůbku
Dražba ukončena:27.03.2019 18:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč