Jaroslav Háša - Buda u Mirotic (rodiště Mariny Alšové)

Nejdelší strana: 22 cm

Olej na překližce, 10x12 cm. Signováno vpravo dole Háša Jaroslav. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.

83637. Buda u Mirotic (rodiště Mariny Alšové)
Dražba ukončena:11.09.2022 20:49:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč