Jaroslav Grus - Z Francie

Olej na plátně, 63x88 cm. Signováno vpravo dole J. Grus 67. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

top posouzeno znalcem
114297. Z Francie
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:25.04.2024 21:14:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč