Jaroslav Grus - Výhled do zátoky

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 48x70 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

 

o autorovi: 1891 - 1983
Narozen v Pardubicích. Studoval na pražské AVU u prof. Schwaigera. Na Purmanovo cestovní stipendium navštívil Benátky a Dalmácii, posléze byl také ve Francii a Itálii. Ve své tvorbě se soustředil především na českou krajinu. Charakteristická je fauvistická barevnost a dynamická koncepce. V poválečném období se přiklonil k realistickému vitalismu.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

posouzeno znalcem
152368. Výhled do zátoky
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:17:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 07.01.2026 20:29:22 19650
12 000 Kč limit (07.01.2026 20:29:06) 6659
11 000 Kč limit (07.01.2026 20:29:05) 19650
9 500 Kč limit (04.01.2026 15:17:06) 6659
9 000 Kč 02.01.2026 14:03:20 6231
8 500 Kč limit (01.01.2026 17:52:30) 19650
8 000 Kč 01.01.2026 17:52:31 6147
7 500 Kč limit (01.01.2026 16:30:02) 19650
7 000 Kč 30.12.2025 8:06:33 6147
6 500 Kč limit (30.12.2025 8:06:20) 19650
6 000 Kč 30.12.2025 8:06:21 6147
5 500 Kč limit (29.12.2025 22:55:48) 19650
5 000 Kč limit (29.12.2025 22:55:37) 6147
5 000 Kč limit (29.12.2025 22:55:38) 19650
4 800 Kč limit (29.12.2025 22:55:13) 6147
4 700 Kč limit (29.12.2025 22:55:12) 19650
4 500 Kč limit (29.12.2025 22:54:59) 6147
4 400 Kč 29.12.2025 22:55:00 19650
4 300 Kč limit (29.12.2025 19:39:33) 6147
4 200 Kč 29.12.2025 19:39:34 10673
4 100 Kč limit (29.12.2025 19:38:45) 6147
4 000 Kč 29.12.2025 19:38:46 10673
3 900 Kč limit (29.12.2025 19:38:36) 6147
3 800 Kč 29.12.2025 19:38:37 10673
3 700 Kč limit (29.12.2025 19:38:26) 6147
3 600 Kč 29.12.2025 19:38:27 10673
3 500 Kč limit (29.12.2025 19:38:13) 6147
3 400 Kč 29.12.2025 19:38:14 10673
3 300 Kč limit (22.12.2025 20:04:04) 6147
3 200 Kč limit (22.12.2025 20:04:03) 1498
3 000 Kč 22.12.2025 18:08:06 6147