Jaroslav Grus - Večerní vesnice

Olej na sololitu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole J. Grus. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

71552. Večerní vesnice
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:53:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč