Jaroslav Grus

62898. U řeky

popis: Kresba, 25x20 cm. Signováno vlevo dole J. Grus 8/7 1942. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč